سفارش تبلیغ
صبا

سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی یاسوج97-98

ثبت نام آزمون نمونه دولتی یاسوج 97-98  هر ساله به صورت اینترنتی در بازه زمانی خاصی صورت می‌گیرد. مدارس نمونه دولتی یاسوج جز مدارس برتر شهر یاسوج هستند که دانش‌آموزان بسیاری هر ساله برای ورود به این مدارس تلاش می‌کنند تا از آموزش این مدارس بهره‌مند شوند. مدارس نمونه دولتی یاسوج بعد از مدارس تیزهوشان در رده دوم مدرسه‌های خوب شهر یاسوج قرار دارند و از امکانات آموزشی سطح بالا، آموزش با کیفیت بوسیله‌ی مربیان مجرب و فضای آموزشی امن و راحت برخودار هستند. مدارس نمونه دولتی یاسوج طبق شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی یاسوج و به طور کلی شرایط ثبت نام نمونه دولتی هر ساله در دو دوره نمونه دولتی پایه ششم به هفتم و هم‌چنین پایه نهم به دهم دانش‌آموز می‌پذیرد. در هر دو دوره دانش‌آموزان یاسوجی برای ثبت نام نمونه دولتی و پیگیری ثبت نام خود باید به سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی یاسوج 97-98 مراجعه کنند. در مقاله حاضر ما جزییات ثبت نام آزمون نمونه دولتی از طریق سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی یاسوج 97-98 را برای والدین و دانش‌آموزان داوطلب شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی توضیح می‌دهیم که داوطلبان بتوانند بدون اشتباه و مشکل این روند را طی کنند و برای ورود به مدارس دلخواه خود شرکت کنند.

 

سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی یاسوج 97-98

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی که به طور سراسری در کل شهرهای کشور برگزار می‌شود، به دو شیوه اینترنتی و حضوری است. ثبت نام آزمون نمونه دولتی یاسوج 97-98 مانند سایت ثبت نام نمونه دولتی دیگر شهرها و مانند سال‌های پیش به صورت اینترنتی انجام می‌شود. باید ذکر کرد که ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم یاسوج 97-98 و نیز ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم یاسوج 97-98 هر دو به صورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام و اعلام نتایج نمونه دولتی یاسوج انجام می‌شود. لازم است دانش‌آموزان برای ثبت نام نمونه دولتی یاسوج 97-98 به سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی یاسوج مراجعه کنند. و از طریق این سامانه ثبت نام خود را انجام دهند. لازم به تاکید است که دیگر مراحل بعدی آزمون نمونه دولتی یاسوج نیز از طریق سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی یاسوج 97-98 انجام می‌شود و دانش‌آموزان باید برای دیگر اقدامات خود نیز به همین سایت مراجعه کنند و مراحل مد نظر خود را انجام دهند.

 

زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی یاسوج 97-98

زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی یاسوج 97-98 مانند دیگر شهرهای سراسر کشور هر ساله اواخر سال یعنی در اسفند ماه انجام می‌شود و داوطلبان شرکت در آزمون نمونه دولتی یاسوج باید در اسفند ماه برای آزمون نمونه دولتی یاسوج 97-98 ثبت نام کنند. این زمان ثبت نام برای هر دو دوره مدارس نمونه دولتی یعنی آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم و نیز آزمون نمونه دولتی نهم به دهم مشابه است. دانش‌آموزان باید برای ثبت نام آزمون نمونه دولتی یاسوج 97-98 به سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی یاسوج 97-98 مراجعه کنند. از زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی بهتر است داوطلبان به در مورد منابع آزمون نمونه دولتی بدانند و دروه آمادگی برای آزمون خود را شروع کنند. منابع آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی کتاب‌های درسی پایه ششم و منابع آزمون نمونه دولتی نهم به دهم کتاب‌های درسی پایه نهم است.

 

نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی یاسوج 97-98

نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی یاسوج 97-98 از طریق سایت ثبت نام نمونه دولتی یاسوج 97-98 صورت می‌گیرد. دانش‌آموزان باید برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی در سطح شهر یاسوج در زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام به سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی یاسوج 97-98 مراجعه کنند. لازم به ذکر است که ثبت نام نمونه دولتی یاسوج در هر دو دوره مدارس نمونه دولتی یعنی ششم به هفتم و نیز نهم به دهم از طریق همین سایت انجام می‌شود. بعد از ثبت کلیه اطلاعات در سایت، سیستم به هر داوطلب یک کد رهگیری ارائه می‌دهد که داوطلبان بایستی آن کد را یادداشت کرده و تا روز دریافت نتایج آن را نزد خود نگه دارند. دانش‌آموزان برای پیگیری ثبت نام خود و دیگر مراحل آزمون نمونه دولتی یاسوج 97-98 یعنی دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی ، اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی و اعتراض آزمون نمونه دولتی نیز باید به همین سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی یاسوج 97-98 رجوع کنند و اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و نتایج آزمون نمونه دولتی خود کنند. نکته دیگری که لازم است داوطلبان هنگام ثبت نام نمونه دولتی یاسوج 97-98 در مورد آن بدانند جابجایی پذیرفته‌شدگان نمونه دولتی است چرا که برای داوطلبان همه مناطق امکان جابجایی وجود ندارد.

جهت مشاوره در زمینه سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی یاسوج97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 1612 907 909 تماس بگیرید

منبع: صدای مشاوران